pühapäev, 7. november 2010

Mingi teema...

Noh okei paneb siis täna midagi muud siia peale loo sõnade mis on väga inspireerivad !! :) .
Kes oleks võinud arvata kui mind eile välja kutsuti siis oodati nagu MIND!!! :)
Kui uurisin milla ja kuhu välja tuli minna mainisin ma seda, et väljaminek on liikuv protsess, ei öelnud kui kiire jne. Nii et ei tasu vinguma hakata ja vaevalt tahate mind välja kuna ma ajan ju pidevalt sellist kahemõttelist juttu teie jaoks yks, minu jaoks teine!!:) . Ja kui teada sain kes väljas on siis oli see arvamus, et ei vinna, kuna nigu nii yks hakkab mingi vinguma minu kallal mis on nagu mõtetu!! Saaks aru, et tema kutt või midag isellist aga pole siis pole vaja oma vingumist, õelutsemist ja seljas sõitmist minu peal teha. Okei ma ütlen vahest nii mõndagi aga see nagu jah ületab mingeid piire. Ja tekkib küsimus, mis ma pean olema tundetu, kes ei tohi solvuda ja pean kuulama seda mida teie arvate mida mina peaks tegema!! Ning laksma enda seljas sõita!! Ja teine asi veel lisak on see, et kas te pole nagu varem mind ega teisi üle lasknud sellega, et ei tule välja ??? Asi on mingil määral täitsa vastastikune !! Teine asi on see, et ma ei oleks viitsinud tulla kuulama kellegi jooma jutte ja mida ta viimasel ajal teinud on nagu eriti kah kotib kus joob, või kus on purjakil. Sama hästi võib seda kuulata ka jota käest ja räägib kah huvitavamalt. Okei vb läks paljuks aga mul pohh!! Ning lisaks viimane asi on see, et viimasel ajal pole mul kahjuks teiega midagi jagada, sest ma ei oska öelda seda miks see nii on vb teie oskaksite mind selles suhtes aidata !! Oleks tore kui keegi seda teist loeks ja seletaks mulle mida ma teen valesti või saate aru, et asi pole ainult minus vaid ka teie poolel oleks vaja suhtumist muuta!!

Eks me kõik ole lõppude lõpuks perse kukkunud ja aeg oleks nyyd välja ronida !!

Ei aga midagi siis eks hakkan uut teemat mõtlema järgmiseks korraks ...

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar