pühapäev, 21. november 2010

Nädal....

Noh kui asu olla pole ma jälle suutnud see nädal midagi teha peale, põranda maha paneku, 5 korda Windows 95 arvutile peale panna ja siis muidu sain tuttavaks 2 kena Hiiumaa neiuga. Noh Triinu tean mingist vanast hallist ajast !! Kui ma veel noor olin noh !! :) Uskuge või mitte ma olin ka kunagi noor !!! :) See selleks ja Ingega kah!! Mida ma siis temast tean, kui aus olla siis vähe kuigi soov oleks kindlasti rohkem mõlema kohta. Ja praeguseks ma selle koha pealt ei kommenteeri !!:D. Ja suve plaanid on kah selle tõttu ymebr muudetud noh. Suvi = Hiiumaa :D Aga olgem siis rõõmsad edasi ja ootame Suve !!! :P
Nii nyyd tuleb selle blogi kõige põnevam koht. Ma panin koos isga põrandat maha ja me saime selle valmis täna!!
Me olime edukad ei läinud aastaid, et seda ära teha nagu tavaliselt :)
Okei nyyd veitsa It juttu kah!! Mida me teame Windows 95´e kohta: See sakib ja seda installida oma arvutisse paluks mitte kunagi paluda teha sest see on ajude kepp sõna otseses mõttes noh !!:D
Kui pead päeva jooksul ala ming 4-5 korda peale panema, ei sa ei lähe yltse lolliks noh !!Need on need It-Venna lõbud noh..
Ei kõik muu on fain aga kui tuleb selline kiviaegne op sys. ette siis jh Windows Nt on ka ettem aga kui driveritega eksid siis saad teha Formati ja uuesti seda lõbu tunda ja peale panna !!:P
Nii, et kui soovite neid lõbusi mitte tunda siis mitte yhineda It-Vendade ja Õdede klubisse !!:D
Ja noh nädala sees sai kah midagi õpitud ja veel oleks ka seda vaja teha aga jõuab nii et aega on selle kiire asjaga !!:D
Ja sellega võib selle nädala kokku võtta ja head lugemist !!:D

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar