neljapäev, 25. november 2010

Some Thoughts of mine....

Olen aru saanud, et on olnud hea ja lihtne lapsepõlv.....kuni praeguseni kus elu läheb aastast aastase keerulisemaks ja saladusi ja kohustusi mida peab kandma päevast päeva lähevad suuremaks....

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar