Peaks juba magama ei suuda, kuna siiski käib see imelik Paranormal Activity 2 teema peast läbi. Kuda on nii võimalik, ja et täpselt mingi päev ennem saab selle õde surma ja killib enamus rahva ära ning viib lapse lampi ära jne. Mitte et see ei laseks hirmus magada vaid pigem see, et kas siis tõesti on see crap mida tv´s näidatakse olemas. Sellisel juhul tahaks omada või saada igavest elu, et mitte vananeda ja surra ning käia teistele pinda ning sulada yhiskonnast välja. Seda nim. ma kyll nagu "some thoughts of mine´iks" :D . Ning põhi asi on ka see, et ma mingi avastasin endale ühe A-ha loo see Butterfly mis nagu haarab kaasa. Ise nagu fännan NiN´i mis on tottaalselt teine jne. Plus veel see Depech Mode noh ja selle lead singeri Dave Gahan´i enda tebüüt albumid noh !! mis lähevead peale. Seal võib öelda et NiN´i ja Depech Mode´i suund on enam vähem sama kuigi erinevusi on kah !! :D .
See A-ha video siis mis on mind paelunud kuulama: http://www.youtube.com/watch?v=IZjXysUwmM4
Over thinking every little thing, Tomorrow, you don't have to say what you're thinking
You don't have to mean what you sa...
Butterfly, butterfly , Their molecular cries...
These stained glass wings could only take you so far , You don't have to say that it matters...
Nii et kuulake ise ja Head ööd mul tuli seda lugu kuulates see Une Kati kah kylla !! Läks aega mis läks noh !! :P
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar