neljapäev, 16. detsember 2010

Some Thoughts of mine....

Ma naeran......
....naeran sellele põhjatu maailma vastu.....
...mille põhja ma olen sattunud...
.....Mis kurat küll on juhtunud!!!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar