kolmapäev, 5. jaanuar 2011

Viimane piir....

Päevad on möödunud ja ma olen saanud puhata ning len teinud palju ära!!!
Nt üritasin Lisannile auto ralli mänge peale panna tulutult sest tal on Jonniv Windows Xp peal noh !! :P
Mis teha kui üks probleem teist taga ajab !! Nii neid It´i vendasi vaja läheb noh !! :P
Ja siis Tann kah ei saanud neid mänge tööle mida ta tahtsi ja tal oli kah kurb päev!!
Noh siis olla terve päev söömata juua kaks tassi kohvi ja püüda lahendada kõik arvuti probleemid pole vist kuigi lihtne ülesanne noh !!
Siis oli ka het kus ma sain siis selle Andri või kelle iganes lumelauda proovida mis oli hea!!
Pomedas eriti kui lasta sealt Kooliorust alla hea lõdvestus närvidele ja pingetele!! :D
Täna jälle aga see kord varem tegutsema sinna !! Kuna Kalev juu palus rajad sisse lükata Eesti naiskuestele kes tulevad täna Gerlile külla ja ma ei tea milla ma sinna satun, et seal oma It´e imesi ja skilli näidata noh !! :D

Peale selle lauaga sõitmist kolm 3 olin ma nii läbi füüsiliselt kui võimalik olla oli noh !! See mäest üles minek sinna teiste juurde tundus viimane piisk aga ei olnud ma läksin veel juu Lisannile ja Gerlile külla!!! Teisele katsele või nii noh !! Ja seal sain aru, et vist nüüd aitab kui oma mingit pinget maha ei võta siis valmis!!! :D

Ei aga seal sai rahulikult istuda ja läpaka kaasa mida sai kõrval korteris nokitseda!! Tore oli näha et on veel hoolivaid sõbrannasi kes ikka ütlesid et kiiret pole ja miks ma ei söö!! Ma ei oska sellele siia maani vastata tundus et jaksan ära teha mis seal ikka rasket ja aega ei kulu palju noh !! :D
Ei siia maani ei tunne väsimust kuigi peaks juu !! Ma olen ennast füüsiliselt kui ka vaimselt viimasele piirile viinud ja ma nägin, et suutsin olla rahulik ja teha seda mida vaja!!!

Kuigi see jutt tundub jabur ja mõttetu, kuid siiki on hetki kus me murdume ja hakkame tegema asju mille üle nagu pärast kahju on et nii tegime.......

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar