teisipäev, 8. veebruar 2011

Homne...

Sa oled tähed taevas..
..taevas on sinu silmis.
Ja ainult sina oled, põhjus miks..
..sa jääksid minu kõrvale.
Sinuga suudaks ma ellu jääda..
..sa paneksid mind tundma elusana.
Sina oleksid minu päike ja vihm..
..minu rõõm ja valu.

...viimane suudlus,
..viimast korda.
..homne tuleb,
...liiga kiiresti.

8 kommentaari:

  1. Mis mõttes nagu ?? Ei ole juu midagi sellist mille yle saaks imelik vardjas öelda !! :D

    VastaKustuta
  2. Oi, imelik värdjas saab paljude asjade kohta öelda. State the obvious! :D

    VastaKustuta
  3. No okei kui saab siis saab noh!! Ei hakka eriti vaidlema kuna jään nigu nii alla!! :P

    VastaKustuta
  4. Düüd, sa just vandusid tüdrukule alla. Snäpp. :D

    VastaKustuta
  5. So!!!:P Egas ma kohe, kapp veene selle pärast lõikuma ei lähe!!:D See pisike arvamuse välendamine juu !! Ja selline kriitika nõuab vahel alla vandumist juu!!:D
    Et vahest tuleb tüdrukutele anda ka õigust rääkida ega nad ainult köögikatad ole!!!:P

    VastaKustuta
  6. Oi, oi, läksid nüüd alles äksi täis. Okei, vaherahu, varbad suhu. :)

    VastaKustuta
  7. :D ei ei ma alles soenesin ylesse, see pole midagi või nii !!:D

    VastaKustuta