Praegusel hetkel tuli mõte teha yks eestimaisest loost mix!!! Ei tea mina arvan et kannatab kuulata läbi kõla kyll!!! :P
Looks siis Helen Zagul - Ma tean lõpematud und : http://www.upload.ee/files/1206932/Helen_Zagul_-_Ma_tean_lopmatud_und.mp3.html
Samas kui nii jätkan on tavalise cd jagu lugusi auto jaoks olemas !! (Y):D
Mis on norm juu !!
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar