mis ripub seinal.
Ma ei jaga oma südant sulle..
Seal ei ela enam kedagi...
..jah me oleme arumukesed,
ning nüüd me ei saa enam sõbrad olla..
vaimustused lõppevad ja
nii hakkab jälle kõik pihta...
Väljas on külm, kui sa koju tuled,
sees on nii soe, kas sellest ei piisa..??
..võib olla on aeg see teemaks võtta,
aga see ei mõju sulle kaugele..
..ma ei armasta...
..meil ei ole enam armastust...
...i'm not in love..
...we are not in love,
..and we were lovers.
Now we can't be friends,
fascination ends...
...we are not in love,
..and we were lovers.
Now we can't be friends,
fascination ends...
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar