esmaspäev, 9. mai 2011

...unetu...

..okei kes on meil üleval ala kell 03:36 või nii!! Mina haha naerame koos või nii !!:D
vaadates head seriaali nagu "No Ordinary Family" mis peaks fox life´is jooksma ama arvan aga mul juba esimene season olemas mida rahulikult läbi vaadata või nii...
..ahh jaa miks ma peaks yleval passima ma arvan, et nii sama või nii!! :D
..ei tegelik põhjus peitub selles et kella kolmest veitsa peale yhikas neljast oli sleep ja mõned minutid enne kaheksat õhtal oli see, et "Kohvi" time or so!! :D
Okei eks ma siis vahin edasi mõtlesin et viin ajaviiteks kurssi või nii et lugeda oleks midagi...
....aa ja täna õpetajat KAsukit kah kiusama kahe kontroll tööga noh !!:D
et arvan kella 7´mest hommiku õppima või nii !!:D

....mmm ei tea kas see mu toa kaaslast ei häiri et mingi lampi vend no-life or so noh et ei maga või nii !!!:D :P

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar