..lõpuks olen paar tundi maganud ja enese tunne on tunduvalt parem. Ei ole liiga tõsine ega süüvinud kuhugi kaugele ära...kuigi võiks veitsa nii olla noh. Noh koolist käigust pole täna vist asja saanud kuna pole vist piisavalt hästi õppinud. Loodan väheamlt yhe KT tegin ära...hea seegi kui saab yhe vähemaks!!! Aga palju veel ees või nii !! :D
...aga uinuda ma ei taha jälle nii pea... sest siis ma ei maga seda elu maha nii pea..
miski pole siin loogiline , eriti veel see et mida ma üritan väljendada ja kirjutada noh..
loogika pole minule noh !! :D
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar