Kuulnud, et vähesed keda usaldan eks ei saa mul seda blogi lugeda jääb mulje, et ma vist kirjutan iseendale ja see on see mida vist päris plaanis teha ei olnud eks !! :D Ja pealegi kui kulu tulena avalikusse ette ei satu pole probleeme nagu mõned teevad ja ei ytle ja vaikus ning keegi ei tea midagi noh !! :D
Lahendus: Hakkab avalik elu pihta või nii !! :D
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar