esmaspäev, 6. juuni 2011

Probleem...

Kuulnud, et vähesed keda usaldan eks ei saa mul seda blogi lugeda jääb mulje, et ma vist kirjutan iseendale ja see on see mida vist päris plaanis teha ei olnud eks !! :D Ja pealegi kui kulu tulena avalikusse ette ei satu pole probleeme nagu mõned teevad ja ei ytle ja vaikus ning keegi ei tea midagi noh !! :D

Lahendus: Hakkab avalik elu pihta või nii !! :D

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar