esmaspäev, 11. juuli 2011

Praktika..

Juba kõigest 2 nädalat on läbitud ja 5 veel jäänud. Noh tegelt vähem kuna juba kolmas nädal käib. Mis siis vahepeal kah toimunud on ?? Seda erilist, et midagi!! :D Käisin nv maal, noh korraks!! Et Vanaema onu juurest kodu viia!! Ja siis järgmine päev minna rallikrossi vaatama Põltsamaale. See oli suht vinge kuni päris ära ei väsi ja mingeid mõtetuid pause poleks tehtud väga. Aga muidu võib rahule jääda sai showd täie raha eest. Siis veel seda et see nv on kah plaan maale uuesti minna ja pikemalt olla kui eelmine nv või nii !! :D Aga mis siis veel hea. Ei oska rohkemat midagi rääkida või nii !! :D Mingi aeg uuesti või nii!!:D

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar