How To Destroy Me.....
reede, 23. september 2011
jõuan...
Ma jõuan kõike olla...
...viimase peal värdjas,
...lahe vend laheda jutuga,
...haige viimse kui piirini,
...teada tuntud kui louner,
...vihatud teiste poolt,
...aga armastatud sinu poolt mitte kunagi...!!!
sad staff, sad face´es !! :D
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar
Uuem postitus
Vanem postitus
Avaleht
Tellimine:
Postituse kommentaarid (Atom)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar