laupäev, 10. september 2011

....lilleline lõpp..

...et siiski miks lilleline lõpp???

Kuna see oleks koleda asja lõpp ja uue ning ilusa algus, mis oleks kuskil kaugel häguses rahulikkuses...

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar