Istun yhikas ja juba mõtlen et võiks see kaks nädalat möödas olla ja saaks praxile minna !! :D
Seal väheke teistmoodi ja oma moodi raske ja kerge aga põhi asi see, et ei pea päevast päeva yhikas passima !! :D
Ohh jh see kooli aeg peale tulnud ja jätame sama pasa ja juraga edasi kus eelmine kord pooleli jäime!! :D
Edu meile tolgustele kes me nyyd uuesti seda kooli pinki nyhime ja yhika chillis elame !! :D
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar