neljapäev, 17. november 2011

The Lights In The Sky...


See on siis põhimõtteliselt yks parimaid lugusi mida jälle Trent on kirjutanud ja lasknud The Slip´iga siis välja. Lisaks on tehtud siis kah paadunud fännide poolt remixe. Ja siis lisakski oma poolt oma lemmik top kolme siia....

1. LightsInTheSky(Btsou remix)
http://www.upload.ee/files/1818248/LightsInTheSky_Btsou_remix_.mp3.html

2.Lights in the Sky (Waving Goodbye Remix) v.2.0
http://www.upload.ee/files/1818259/Lights_in_the_Sky__Waving_Goodbye_Remix__v.2.0.mp3.html

3.Lights In The Sky (Midnight In Buenos Aires Mix)
http://www.upload.ee/files/1818277/Lights_In_The_Sky__Midnight_In_Buenos_Aires_Mix_.mp3.html

ja lisaks veel originaal lugu:

Lights in the Sky
http://www.upload.ee/files/1818287/07_Lights_in_the_Sky.mp3.html

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar