
Esiplaanil siis Vennad Joomarid !!! :D:D:D
Lühidalt nv kus lasti rihmad lõdvaks ja prooviti aru saada kes on jääger kes on meister!! :D

Tairi ja Kaidi oma spiooni katet selga panemas ja naeratamas!! :D:D
Aka Ülemiste chill kus tuli meil lihtsalt aega parajaks teha ja nautida seda mida veel oli jäänud!! :D :D

Minu hommikune säramine!! :D:D
Ärge pange pahaks aga ma olin hommikul nuka taga kui pilt tehti kuna oli vaja ära käia või nii !! :D :D

See siis uue kontserdi pilet Tairi & Kaidi Ohver!!! kontserdi pilet!!! :D :D
Kus veavalt, et etluga välja tuleb kui ohver oled !! :D
MIS SUL MINGI VIGASTUS YHES LAUSES KAKS KORDA YHTE JA SAMA LAUSET MAINIDA!
VastaKustutaIkka see on mu vigastus see on mu puue !! :D
VastaKustutaArusaadav Arusaadav
VastaKustutaohver oled sa tõesti :D
VastaKustuta