kolmapäev, 9. november 2011

Ytleme nii et jh chill oli....


Esiplaanil siis Vennad Joomarid !!! :D:D:D
Lühidalt nv kus lasti rihmad lõdvaks ja prooviti aru saada kes on jääger kes on meister!! :D



Tairi ja Kaidi oma spiooni katet selga panemas ja naeratamas!! :D:D
Aka Ülemiste chill kus tuli meil lihtsalt aega parajaks teha ja nautida seda mida veel oli jäänud!! :D :D


Minu hommikune säramine!! :D:D
Ärge pange pahaks aga ma olin hommikul nuka taga kui pilt tehti kuna oli vaja ära käia või nii !! :D :D


See siis uue kontserdi pilet Tairi & Kaidi Ohver!!! kontserdi pilet!!! :D :D
Kus veavalt, et etluga välja tuleb kui ohver oled !! :D

4 kommentaari: