Põhiline energia läheb sul oma siseelu ja emotsioonidega tegelemisele. Sulle meeldib aega veeta iseendaga. Inimesed väsitavad sind. Sul pole palju sõpru, aga saad olemasolevatele kindlasti loota. Sulle ei meeldi olla rambivalguses ning oled tunnete väljanäitamisel tagasihoidlik. Püüad maailma tundma õppida eelkõige teadmiste põhiselt. Probleemide lahendamisel ja otsuste vastuvõtmisel mõtled kõik enne põhjalikult omette läbi, enne kui kellegi teisega arutlema hakkad. Sulle on iseloomulik enne mõelda ja siis tegutseda. Seetõttu mõtled tihti vestluse lõppedes: "Miks ma ometi ei öelnud...?"
Mille oled sa siis mulle öelmata jätnud? :D
VastaKustutaVb vahest seda mida mõtlen ja kuidas öelda sest vahest seda on lihtsam mitte öelda kui öelda midagi mis võib olla tabav aga samas kah mõtlematu :D
VastaKustuta