neljapäev, 15. märts 2012

...töötlus...

Kõik või siis vähemalt need on teadlikud et ma pole teab mis ajast tegelenud pildi töötlusega eks...ja siis nyyd sain võimaluse seda uuesti teha ja peaks ytlema et läheb aega ennem kui olen sama loov ja osav kui mul oli see "kõik võimas Asus" kus ma töötlesin huvitavaid ja samas ka päris häid pilte mida ma nyyd ei suuda milegi pärast teha.....
..juu siis läheb aega vaja et saada vana asi jälle tööle nagu tavaliselt...

Siin tooks oma musi kohta yhe pildi mida ma yritasi töödelda ja antsin oma viimistluse!! :D
Et ei tea mida ta arvab ja karmiks kritiseerimiseks olen valmis sest ise ma arvan et annaks paremini teha kuna alati annab juu!! :D


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar