esmaspäev, 23. aprill 2012

Ja nii see kõik see joomarlus ja looderdus algas sellisel lill ilusal Laupäevasel päeval...

See kõik sai alguse peale puude lõhkumist kui sai aetud käelihased musklisse ja Beeri pudel tehti lahti sest midagi muud ei olnud poest saada...aga meile käis see kah kuna me olime ikka väga jänusede ja meie All mõtlesin ma ennast ja Reikot kes ei viitsinud ültse neid puid lõhkuda :D
Aga ülejäänud pildi raamat seletab ise mis võis juhtuda ja juhtuski kui pildid otsa said :D


Arusaadavalt mina sooja juba tegemas, et lähem välja kuna arvuti taga olla on nii nii väsitav ja tyytu noh !!! :D



Jookse kuhu tahad aga see kaamera mees tabas kõike oma Kaamera silmaga mis siis et käsi juba väsinud oli aga pildi sai ta ikka kätte juu!! :P



Lihtsalt ei ole võimalik kuidas see päike silma paistab ja meil ei olnud ka päikseprille kaasas mida silmade kaitseks ette panna !! :( :)





Panusatme uue noorte liidu loomisele aka. siis Beeri Joodikud Poosetamas ja lühemalt öelduna BJP !! :P :)



Ja valmistuda rünnakuks, sest sealt saabuvad Kaine, Igav ja Vastik Mustikas!! :P Ja edukalt saime oma vastastest jagu keda me oma tee peal kah kohtasime :D



See siis meie Win Win Pic kus me kõik rõõmsalt koos et saime oma Kainusest jagu :P Raske see küll oli aga hakkama saime :D

Noh kahjuks Hiljem tuli Kaval-pea Jannol mõte musa kuulama hakkata ja telo aku sai tühjaks ning enam ei saanudki oma nii öelda tripi maratoni pilte teha mida oleks olnud mitukymmen kuna neid kaadreid mis seal oli, oli piisavalt palju. Oli mida seedida peaks ytlema :D
Aga jh see kõik sai tänu heale olemisele ja seltskonnale juhtuda olguki et hommik järgmine oli raske aga see oli seda väärt !! :D

2 kommentaari:

  1. piial peaks kah mingeid kahtlaseid pilte olema:D

    VastaKustuta
  2. Peaks olema või on siis kui on antku juurde lisan veel teise pildi raamatu kah noh :D

    VastaKustuta