esmaspäev, 30. aprill 2012

Sittuge verd värdjad...

Ammu leitud vihkamine on tagais kuulates kõike seda crappi mida ma kuulanud oma elus olen ja nüüd leidsin jälle selle vihkamise ja väga sisukate ütlemistega Slayer´i ja albumi World Painted Blood.....
Kõik ilm selged vägivalla tunnused tulevad seest üllesse tagasi, seega küsimus miks me kõik ei ole psühho killerid??? Nii oleks lihtsam ei mingeid reegleid vaid tapmine ja tapmise järgi poleks seda jumalat kes meid siis peaks aitama vaid oleks ainsaks uskumuseks satanism ja surm....

Vat nii juhtub kui kuulad seda ja kuulad neid sõnu ainult noh :D

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar