esmaspäev, 18. juuni 2012
Tuleb yks fuck´d up day....
Oleks siis lihtne, et tuleb lihtne päev ei tule noh. Aga olgem ausad ei tule, tuleb eksam, progamine vb lisaks veel hinnete parandamine noh. Ja need ei ole kõige lihtsamad vot. Sest point on selles et eksam võib täna minna kuni kella 11 õhtal välja ja alguseks võin öelda et on kell 12.00 . Mul juba praegu need laused tulevad segamini järre korras peast välja ja ma ei kujuta ette mis seal eksamil olema saab. Samas tean öelda, et olen tuim selle koha pealt mis seal ikka väga hullu olla saab....ahh jaa vb nii palju et viib lõpetamise augustissse muud erilist ei midagi noh!! :D Ja lõpuks võin kindel olla, et väga väike võimalus, et oma erialaste teadmistega kuskile tööle saab kohe sest need on nõrgad mõnede kohapealt vot....aga mis siis ikka see on minu lugu ja valed mille ma olen endale loonud by 30 Seconds to Mars - The Story
Tellimine:
Postituse kommentaarid (Atom)
Sa saad hakkama selle eksamiga..;)
VastaKustutaEi tea jh kas teise korraga läbi saamine on ikka parem kui esimese korraga noh !! :D Teiseks täna jälle õed tihedad päevad noh :D Tegevust jätkub lausa 24 tunniks :D
VastaKustutaSitaks Fun !! :D