How To Destroy Me.....
esmaspäev, 20. august 2012
Something I can never have (still)
Jällegi momendid minu elus mis on vähegi väärt seda pildistamist ja veel rohkem väärt mäletamist momendist mida on kahjuks või õnneks ainult yks kord.....teine kord pole lihtsalt enam see see mis olema pidi...
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar
Uuem postitus
Vanem postitus
Avaleht
Tellimine:
Postituse kommentaarid (Atom)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar