esmaspäev, 20. august 2012

Something I can never have (still)









Jällegi momendid minu elus mis on vähegi väärt seda pildistamist ja veel rohkem väärt mäletamist momendist mida on kahjuks või õnneks ainult yks kord.....teine kord pole lihtsalt enam see see mis olema pidi...


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar