kolmapäev, 26. september 2012

New staff...

http://molo.me/Jannop200 esiteks lehe kylg kuhu tulevad teloga tehtud pildid kui ka face´i seda näevad apsull kõik kes vähegi tahavad jne noh !! :D

siis uus nero lugu Nero - Won't You (Be There) minge kodukale regage või mida iganes laske saata link saate uue loo mis yprisgi normaalne ja tulemas kah teine täis albumi üsna pea !! :D

siis HTDA ´l tulemas novembris 13 uut manti A omen EP mis on kah suht kõrgel oote listis mul !! :D

Ja siis muud ei midagi hetkel tulemas veel pilte ja staffi mingi aeg eks teavitab siis sellest kah teile !! :D

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar