Uudiseid siis minu muusika kuulamise maailmast teile!! Võimalik et need kes kuulavad või on teadlikud bändist nimega Placebo siis uudiseid teile!! Neil on uus ja kuum Ep väljas nimega B3.
Minu jaoks värske ja mõnus staff on täitsa see teema mida nad on kogu aeg teinud paneb kaasa laulma mõndasi refrääni kohtasi ja kuulama uuesti ja uuesti seda 6´te lugu....
Võimalik siis tõmmata nt selliselt lingilt kus ka minagi alla laadisin ja kvaliteet on supper hea!! : http://thepiratebay.se/torrent/7700137/Placebo_-_B3_EP_%282012%29
Head kuulamist ja arvamusi võib ikka avaldada ning arutadad milline neist hea lugu enim on jne...
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar