Ohh jh sai seda nyyd vaadatud ja yle pika aja film mida oleks tahtnud kinni panna ja magama ära minna või nii ja ma polnud ainuke kahjuks noh !! :D Reiksi jaoks olis see sama jube kogemus kui minule aga seda enam ootan kah kui teiesed laeksid alla ja vaataksid seda vahemikus enne poolt kolme hommikul ja naudiksid seda pooleteies tunnist kerget hirmu terrorit !! :D Seda kah lisaks kuda kellegile mõne jaoks rohkem mõne jaoks vähema aga vaadata soovitan ja algus võib segane olla aga lõpp on veel parem !! :D
Ja paar tutvustatavat pilti kah teile ja puha !! :D
Ahh jaa pea aegu unustasin ja adre kus saab normaalse rippi alla laadida mida kannatab vaadata ja nautida on see :D : http://thepiratebay.se/torrent/7691894
Head vaatamist !! :D :P
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar