Nagu teate on uus Example album väljas ehks siis eilsest, mul oli see juba kolm päeva ennem välja tulemist olemas kuulatavas variandis aga nyyd on saadaval ka 320 kbps ripina mis on juba 5 korda parem kui 128 kbps et jh siin siis mainiks ära lingi kus saab normaalse deluxe ripi alla laadida :D
http://thepiratebay.se/torrent/7840493/Example_-_The_Evolution_Of_Man_%28iTunes_Deluxe_Version%29_2012_320k
Kokku siis see kord 21 lugu laulu mida rohkem kui eelmine kord milleks oli 16 umbes täpselt :D
Lugudeks see kord siis :
01. Example - Come Taste the Rainbow (4:11) Hea lugu.
02. Example - Close Enemies (4:22) Päris palju kuulataud aga hea.
03. Example - Perfect Replacement (3:28) Juba uus ja sitaks kuulatav ja hea.
04. Example - Crying Out for Help (4:13) Norm.
05. Example - Queen of Your Dreams (3:12) Norm.
06. Example - Say Nothing (3:41) Nagu ennemgi palju kuulatud ja tuttav laul aga hea.
07. Example - All My Lows (5:50) Sitaks hea ja jällegist huvitava sõnumiga.
08. Example - The Evolution of Man (3:57) Hea ja huvitava sisuga.
09. Example - One Way Mirror (4:39) Sama moodi huvitav ja sõnad head.
10. Example - Snakeskin (4:22) Norm.
11. Example - Blood from a Stone (4:50) Norm.
12. Example - Are You Sitting Comfortably? (3:38) Istud siis mugavalt või ei ??? :D
13. Calvin Harris & Example - Well Be Coming Back (3:57) Norm ja kuulatud palju.
14. Example - Let´s Be Fucking Stupid (4:03) Oleme siis rumalad ja paneme pidu.
15. Example & Dillon Francis - Someone to Die For (4:35) Mõnusalt hea biit ja sõnad veel paremad.
16. Example, AN21 & Max Vangeli - Whisper (4:01) Vähe kuulanud.
17. Example & Laidback Luke - Eutopia (Fade Away) (4:30) Vähe kuulanud.
18. Example & Flux Pavilion - Daydreamer (3:51) Hea beat ja kuulatud päris palju. :D
19. Example - Say Nothing (Hardwell & Dannic Remix) (6:12) Pole paha.
20. Example - Close Enemies (Joker Remix) (4:06) Norm.
21. Example - Close Enemies (Dyro Remix) (4:19) Kuulatav.
Minu arvamus lugudest muidugi võib mõnel teisiti olla kui tõmbab alla ja kuulab kah seda albumit jne. Et võiks arvamusi jagada jne :D
Edu kuulamisel....
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar