pühapäev, 27. jaanuar 2013

Uus moto...

Ma ei ole ideaal, ma olen lihtsalt idioot...
Ilmselgelt vana ja kulunud moto: Parem kala pilk, kui  pardi nägu...

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar