Ehhhehheee läbi vaatatud ja kulutatud oma elust 1 tund ja 35 mintsa et seda filmi vaadat. Iseenesest huvitav järg tehtud eelnevale osale kus kõik lõppes sellega, et jõudsid laeva viimasele tekile ja siis lendasid kopteri ässad live´i ja siis epic Finish noh :D Aga filmist endast päris hea õigemini vaadatav...ise vaatasin bluray kvaliteedis läbi ja võis selle ripiga rahule jääda ja värki et soovi on siis panen lingi kah alla ylesse et saate alla laadida ja värki noh :D
Link: http://www.torrenthound.com/hash/848c9a1c2beb75fee35c512274881b7184285353/torrent-info/Resident-Evil-Retribution-2012-BRRip-720p-x264-AAC--KiNGDOM
Head vaatamist....!!! :D :P
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar