Eks seda kella keegi ei vaadanud ja värki aga mingi yhe kahe vahel sai välja mindud ja oldud aga yldiselt enamus jäid tuppa sleepima või miskit see mind ei häirinud ja seganud rakveret uurida ja värki :D Väiksed tutvustavad pildid kah:
Ja kui sai lõpuks kodu mindud siis ennäe imet kõik olid magama vajunud ja värki ja siis kestsi kahtlane möll mingi kella seitsmeni pea aegu kui ei eksi eksole jälle :D
Ja siis saigi paar tundi magatud või miskit ja kodu poole liigutud ja puhatud ja yyd postitatud kah selle kohta miskit ja taustaks mängimas lugu 30 STM - Alibi ja siis mõtlen hea et eriti täis jäänud või miskit kuna kes seda peavalu pärast taltsutada oleks viitsinud või miskit aga siiski teisi oli sellegi poolest hea norida et: "Kas koputab kah, et tabla võtsid!! Et tulen koputan kah ise veitsa ehk läheb üle või miskit !! :D :P"
Aga aitab ma lõpetan ja värki siis eks paistab mis mind veel võib vedada kuskilt keskkonnast välja ja värki eks saab sellegist lyhidalt räägitud ja värki aga seniks peatset kohtumist :D
Smell you round bitches!!! :D (Y)



Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar