reede, 19. juuli 2013

Miks mina.....

miks mina mõistan mis on vabandamise hind, miks sina ei oska seda hinnata ja võtta sellest viimast mida sulle antakse viimast ja kolmandat korda sinu ainsas ekslikus ja fucking niigi fake elus kus pettud viimse kui korra...
siis leiad sa selle süütusliku hinge mille suudad hävitada oma ühe ainsa valeliku lausega ja purustada tema ilusa sära oma mustade lubaduste ja saatanliku naeratusega.
miks mina olen leidnud ainukesena selle ilu sinus mida teised pole ja kasutamata jätnud sinu headuse mis ei ole kunagi peegeldunud minuni ja leidnud ainult purunenud sinu kes on kaotamas oma viimset lootust ise endas ja minus...leidmas samas kedagi kes ei hinda kunagi sind nii nagu mina...

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar