miks
mina mõistan mis on vabandamise hind, miks sina ei oska seda hinnata ja
võtta sellest viimast mida sulle antakse viimast ja kolmandat korda
sinu ainsas ekslikus ja fucking niigi fake elus kus pettud viimse kui
korra...
siis
leiad sa selle süütusliku hinge mille suudad hävitada oma ühe ainsa
valeliku lausega ja purustada tema ilusa sära oma mustade lubaduste ja
saatanliku naeratusega.
miks
mina olen leidnud ainukesena selle ilu sinus mida teised pole ja
kasutamata jätnud sinu headuse mis ei ole kunagi peegeldunud minuni ja
leidnud ainult purunenud sinu kes on kaotamas oma viimset lootust ise
endas ja minus...leidmas samas kedagi kes ei hinda kunagi sind nii nagu
mina...
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar