pühapäev, 24. november 2013

Every day is exactly the same, And I've rehearsed my lines...

Ma uskusin kunagi, et suudan näha tulevikku...aga tegelikus oli see, et elasin rutiinis..
Ma uskusin kunagi, et mul on olemas põhjus...aga siiski võis olla kõik see uni..
Ma teadsin, et mul oli olemas kunagi hääl, nüüd ma ei kostu enam kusagil..
Ma lihtsalt teen kõike seda mida mulle öeldakse..ma tõesti ei vaja teid enda ümber..
Iga mu päev koosneb kõigest sellest samast, pole armastust siin ei ole valu enam..
Ma tunnen nagu miski jälgiks mind, need silmad minu ümber...juhul kui kaotan ennast taas.
Vahel usun, et olen õnnelik siin, vahel ma teesklen seda...ma ei suuda meenutada kuidas kõik algas..
..aga suudan öelda sulle täpselt kuidas see lõppeb...

Ma kirjutan sellele väikesele paberi tükile...ma loodan et kunagi leitakse see.
Ma peidan selle millegi taha, nad ei vaata sinna...Ma olen ikka selle sees..
Tükike sellest imbub läbi minu...Ma soovin, et see kõik oleks alanud/olnud teisiti..
Ma ei tea enam mida muud ma teha suudan...


  Every day is exactly the same,
    There is no love here and there is no pain,
And I've rehearsed my lines,
    And I know what's coming next...

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar