Lilled kukuvad,
päiksed säravad
ja sada muud asja sinna juurde see kõik nii random.
Suudaks seda muuta millekski asjalikumaks ,
eih see jäetakse selleks mis see on ja seda ei puuduta...
Ja sinna ei anna midagi teha kui ainult jätta randomiks..
Ahh aitab sellest pasast, ma rahul palju pole puhkuseni jäänud kui saab puhata ja mängida jälle. Saab näha oma musikaalset iidolit ja tema värsket showd lätis ja kõike muud jama veel teha. Loodan endale see kord ka soetada PS3 ja sinna juurde kuuluvaid mänge mis huvi pakuvad. Lisaks olin osav näpp ja sain nii mõneski vaevavast murest/probleemist jägu jne. Seega olen tubli olnud ja täitnud oma kohustusi käinud tööl olnud rutiinis jne. Sellest välja tulemine ja murdmine pole lihtne need harjumused jäävad külge ja lahtuvad laiali alles siis kui sa oled lõpukus puhkama hakanud. Ja sa saad sellest siis aru kui puhkus juba läbi ja pead tagasi minema ja selle hullusega rinda pistma. See selleks ma olen rahul ja kas nüüd õnnelik aga ärevil ja heaolu on mul garanteeritud ja tahaks öelda et mitte miski seda ei riku pean nentima, et neid võimalusi on aga katsun neid siiski vältida seega oleme positiivsed ja õnnelikud....
Võtame sellest päikselisest päevast kõik mis võtta annab, mida teil annab mina juu magan hambad laiali ning naudin magusat und...Päikest, võltsi naeratust ja õllet teile kõigile siiiiis.... :D :P
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar