Mis oli see küsimus???Ma olen nii pikalt kadunud olnud nendes leekides..
Kas ma armastaksin sind isegi siis,
...kui need kurbuse lilled on kadunud..
Palun korda uuesti seda küsimust, kuni
ma rooman päikese poole...
Ma tean, et ma armastan sind...
See on kõike hullem asi, mida ma teinud olen..
Noh ma olen püüdnud jällitada leeke südames,
mis kordavad sinu nime...
Läbi valu ma ei saa seda eitada..
..kui Sa tahad tead seda tõde siis jah ma
jätkuvalt armastan sind mis saab olema...
kõige hullem asi mida ma olen teinud..
Aga ma olen nii abitu,
Ma külmun selles üksinduses....
..Sa kiusad mind lubades päikest lammutada ikka ja ikka veel..
Kõik need tunded jätkvad olemist..
minus need jäävad minuga igavesti..
Ainult kui me laguneme...
Kas sa hoiaksid minu südant..??
Ja selle loo kurvem osa on see , et sa hoiad minu südant minust...
(from me)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar