reede, 29. oktoober 2010

Tänane ja eilne....

No eila ei juhtunud erilist midagi, kui ma oma luugid lahti sain ja msn lahti lõin, siis seal ootas mind Demi kui ma mäletan õieti. Sest tema oli esimene kellega ma yltse chatisin. No ja Demi teab väga hästi et ma töötlesin talle kaks pilti mida ta mulle lahkelt jagas. Ja hea oli kuulda, et kellelegi isegi veel meelidvad minu töödeldu pildid !! :D Noh ja siis tuli mul väike mõte, et minna Kaavere onu juurde. Mis ma ikka siin Salla väike kylas passin, et võiks korra kodunt välja ka minna. Ja miks pole õieti väljas käinud kuna yle yldiselt rahvas harrastab nagu jh vinguda ja juua mis ei paku pinget !!
Olgem ausad kas tulin siia ikka jooma!! Ja rahvas vastab Ei!!! Noh mõne arust tulin !! Sest arvati et ma mingi olen Sallas ja kell 3 hommikul olen veel yleval jne. Muidugi kus kohas joodi, joodi ikka salla mäel poe nuka juurs, et enam madalamaks minna ei anna !! Kahju et leitakse, et leitakse seda kui viimase lõbutsemis võimalusena siin koos minuga. Ning selle kahe päeva peale oln kõgigest kokku saanud magada ala 2 ja pool tundi vist kui sedagi. Sest onu juures magama ei jäänud ja koju tulles siis veitsa pikutasin ja oligi kõik. Siis muidugi ootasin pikisilmi Demi tulekut msn!! Lõpuks kui tuli siis palus ta nagu jh mul blogi panna ylesse kuna pole tema arvestuse kohaselt 5 päeva juba seda teinud !! :D
Ei mis teha juhtub juu !!
Ning praegu aetakse peale seda, et sõbral on synna ja saab 18 ja puha ning jooming ala tema pool jne. Okei ma mingi 150 võin maha juua aga miks ma seda teen ma ei tea mingi et lihtsalt näha kuidas teised täis jäävad võ tahan ennast tuimesatda ja blackouti saada mida ei ole siia maani kurat tulnud.
Aga ainuke asi selle kahe päeva jooksul mis närvi ajas oli see, et ma ala pean iga kell olema valmis salla mäe bimbodega jooma ja et oldi isegi kõvad tegjad järgi tulema jne. Et jah kahju et muud moodi suhelda ei suudeta kui täis peaga ja kui ollaksegi kained siis vingutakse ainult!!
Rohkem ma ei viitsi kirjutada kuna see läheks totaalseks mölaks mida ma olen siin ajanud juba kyllaga !!:D

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar