esmaspäev, 29. november 2010

Some Thoughts of mine....

Seda, et kui on soov saada lähima tunni kahe jooksul kuskil 300 sõpra siis lase keegi maha ja ongi olemas 300 sõpra !! :D

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar