Mõtlesin täna seda, et milleks vaeva näha sellega et teha ennast ilusaks või midagi sellist??
Lihtsalt et avaldada muljet teistele kes sind lõpuks hykgavad ilusamate, uuemate ja teab mis kuradi muu põhjuse pärast. Aga yks asi on kyll kindel et me vananeme, me ei jää sellisteks kes me hetkel olime ja minut enne seda....vaid lihtsalt vananeme surmani.....
Ehk siis surra noorelt muud ei midagi 22 ja elule ots peale ning ongi olemas 1000001 sõpra olemas....
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar