reede, 28. jaanuar 2011

Elu...on kadunud...

.....hoian oma kätt, meele kohal...
..käsi väriseb...
..kõik need mõtted kaovad..
..aeg seiskub...
Bang!!!....
niii väike auk ja nii palju verd....
kõik on nii must ja udune....
kõik see pask voolab väja....
kõik see on kadunud...
elu...on läinud ära....

2 kommentaari:

  1. hea luule reake :)

    VastaKustuta
  2. Ma tänan 3 kordsest parandamisest ja muutmisest on kasu olnud, et seda loetaks kas või korra !!:D

    VastaKustuta