neljapäev, 13. jaanuar 2011

Some Thoughts of mine....

On asju mida ma olen öelnud, et ma kunagi ei tee..
On hirme mida ma poleks eal arvanud, et..
need on realsed...
Aga mu hing on haige, liiga väike ja liiga hilja...
ja mu enesel on kroon mida vihkan, mida kannan.
Mida rohkem ma olen siin seda rohkem pole see realselt selge..
mida enam ma olen siin seda rohkem tahaks kaduda...
Ning mida enam kaugemale lähen, seda enam
ma ei tea kui alla ma jõuan minna...
Ma ei tea....
kui poleks teda,
kes mind peataks....


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar