reede, 25. veebruar 2011

reede....maaal

Olen maal!!! :D Norm, aga paar asja häirivad või nii. Esiteks kuidas on mõned asjad perse läinud ja enam nagu ei ole mind olemas või asi on muus, aga ei suhelda või nii. Arvatavasti siiani on viga minus, sest siinse suhtumise järgi tundub, et teised ei tee vigu ja tuleb teiste järel roomata nagu sitane siga...... Teine asi mis tegi nalja ja on positiivne on see, et tegin Rixi ja Gerliga koos snuffi neil ja mul pisarad jooksid ja nalja oli palju sellega. Väidetavalt ja loodetavalt kah homme siis saab uuesti kokku ja suhtleb ja näeb kenad Lisanni kah, kes kuskil Raulito juures kas jooma või kainenemas. Väited ja jutte kuulsin Gerli käest kes mainis seda, et ta ei olnud kõige kainemas olekus!!!
Aga tundub nii et minu hea sugulase jaoks pole kah aega või nii, et vaja Taavi audis pikutada ja mõtetult elu tühjaks sõita...kurb teada seda, kui pole autot perse all ja oled jala mees oled tühi koht...sed näitas tänane päev vaatab mida siis homen toob...eks kirjutab siis selle kohta kah mis siis häiriv või positiivne on olnud.... Ja head ööd kah!!! :P

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar