...tahaks nutta....ei saa,
need pisarad ei kuulu minu hingele..
ei saa, ega kuulu kunagi,
olles seest katki ja lõhki rebituna,
rooman maas ja ootan oma korda..
mil kõik see saast minust mööda läheb ja kõik lõppeb.
...jõllitades seda lõppu mida ei tule...
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar