reede, 1. aprill 2011

..igavene..

..ma ei usu enam tulevikku, kuna ma näen seda.
..kuna kordan iga kord seda sama rutiini.
Ma julgesin uskuda, et mul kunagi oli eesmärk...
..aga samas võis see olla neetud uni.
Kunagi arvasin et mul on hääl,
nüüd ma lihtsalt vaikin hääletult igavesti.
Teen seda mida kõik teised ütlevad.
Aga siiski ei taha ma neid enda ümber...
..siis poleks seda armastust ja neid valusi.
Ma tajun nende kõigi silmade jälgimist,
..juhul kui ma pole ennast jälle ära kaotanud.
Vahest ma usun, et ma olen õnnelik siin,
...vahest, ma siiski teesklen seda.
Ma ei suuda aru saada millal kõik see kurat alagas, aga..
tean kuidas see kõik täpselt lõppeb.

...siiski miski veritseb minust välja. ja ma tahtsin et see kõik oleks teisiti, kuna ma ei tea..
...ei tea mida muud ma teha suudan.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar