neljapäev, 21. juuli 2011

Hommik...

Ma pole elu sees arvanud ja tundnud sellist varast ärkamist nii teist moodi kui täna...
..sest tean, et tänane hommik saab olema parem kui eilne. Lihtsalt nii on...

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar