Ma olin üksik,
langesin vabalt...
Püüdes endas parimat meeles hoida..
Mis juhtus minuga...,
mis juhtus, kui lasin kõigel minna.
Ma olin üksi...,
...vaatasin üle ääre.
Igasuguste rõõmude,
igasuguste lõbude...
Ma olin segaduses...
unustades, kas ma mõtlesin seda...
..kas ma unustasin oma ravimeid võtta??
Ma tahaks nii väga olla sinu moodi...
ma tahan armuda sinusse,
nii, et kuidas me alustame??
Ma tahan ollagi palju sinu moodi, kuidas sinu naeratusest süttib terve ruum..
ma hoiaks flirtivaid mehi sinust eemal, muutudes ise kadedusest..
...immuunseks.
Selline usaldus sinus ja minus, too lootus sinus ja minus õitsemas...
ma tahan armuda sinusse...
Ma tahaks öelda jah,
Küsimus kas sa???
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar