esmaspäev, 25. juuli 2011

Kadunud...

Ma olen õnnelik, et sa oled kadunud...
Saan sind otsida ja otsida...
Ning sulle silma vaadata ja öelda ma armastan sind...

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar