esmaspäev, 25. juuli 2011

Mina...

Ma olen nii rahulikuks muutunud, kui tema minu juurde on tulnud. Tahan ja tahaks temaga iga minut koos olla et see aeg raisku ei läheks. Tahan talle näidata kui väga ma hoolin ja teeks talle kõike head mis minu võimuses on !! Raske on olla ilma temata, midagi oleks nagu puudu või kadunud....seda on raske kirjeldada kui ise pole seda tundnud. Kõik asjad ümber ringi on muutunud tühiseks, peaasi et saaks temaga koos olla. Tuleb aeg mis aitab sellest üle olla...ja olla temaga koos lõputult, ning leida see aeg...
Tema kõrval unustan ma kõik oma lollused ära ja tahan olla perfektne tema jaoks. Soovin et aeg seiskuks ja me saaks olla koos kaua...

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar