esmaspäev, 8. august 2011

Nurjumine...

Ma ei suutnud teist oma lolli lubadust täita, kuna ei tahtnud rohkem kohvi noh!! :D See tähendab 7 tassi oma käe järgi tehtud kohvi!! Eelistan presstassi oma mis tähendab kaks seda teate kyll millega seda kohvi tõstetakse selle täits sinna sisse!! Muidugi väikse kuhjaga mis teeb asja veelgi meeldivaks !!:D Nii, et 7 oli vaja suutsin heal juhul 4 ja pool kuna neljas venis pikalt ja 5 millest pool kõigest tuli kopp ette ja lõpetasin selle ürituse ära. Niii kui jälle midagi uut ja huvitavat tuleb välja siis annan teada !! :D

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar