teisipäev, 9. august 2011

Osama Land...

Pole kaua aega mööda läinud kui varalahkunud Osama Bin Laden maha võeti eks!!! See kõik juhtus 2011 aasta 2 mail väidetavalt. Aga paar päeva varem olid Saudi-Araabi teadlased välja leitanud suremis vastased tapletid. Mida väidtavalt Osama oli sisse söönud ohtras koguses ja kui kõige vähme eeldati siis juhtuski see kuri kole asi ja Osama ärkas surnuist ülesse. Usa meedia kajastas seda ja Obama saatis kohe oma valitsuse paremad hävitajad peale. "Siis Kotkas-1!!! Näen oma siht märki ja luba saata Osama hävitus raketid teele!!" Valitsus: "Luba on antud!!!" Ja siis see juhtuski kui saadi aru, et ükski Usa relv ei mõjunud talle, ning ta jätkas oma rännakut pool lombakan USA poole, et vallutada see!! Kogudes vägesi liikusid nad oma väikeste paadikestega Ameerikasse ja vallutus töö hakkas pihta. Osariigi kaupa toimusid vallutused ja püüti läbirääkimis teha, et Osama lõpetaks kõik selle hulluse!! Aga ei Osama jätkas kuna neil tabladel olid paar kõrval mõju kah, esiteks jäi ta kurdiks siis oli pool hull ja pime kah peale kauba ning lonkamist ei hakka mainima kuda ta oma jalga järele lohistas!! Ennem kui arugi saadi oli Ameerikast saanud uus riik nimega Osama Land!! Ja peamine moto oli: "Osama Place To Be!!" Ning selleks hetkeks oli juba 65% rahavast Saudi Araabiast kogunendu Osama Landi kus loodu uued ja uskumatud uskumused. Nimelt kui keegi vandus:" Kurat küll!!" Siis võidi teda vabalt maha lasta kuna iga vandumise, kirumise juurde pidi käima Osama või heal juhul Allah. Ehk siis: "Allah sind võtku!! või Allah kurat!!" Mida aeg edasi seda rohkem hakkasid Eurooplased kartma, et Osama tuleb ja külastab meid kah!! Aga õnneks olid Euroopa teadlased targemad kui kunagised Usa teadlased ja mõtlesid välja teha suur sein Euroopa ja Osama Landi vahele. Ja see toimisgi Osama nõrkuseks olid suured seinad kuna ta ei suutnud leida uksi kuna mida aastad edasi siis avastati uus kõrval mõju sellel tabladel mida ta sisse õgis et see muudab neid lollimaks ja rumalamaks!! Ja nii tekkisgi meil uus riik nimega Osama Land!!! :D

Ja kui arvate, et see on lihtlabane ja loll jutt siis käige kuradile!!! Oih Allah kuradile noh !! :D
Ja eeldate, et enam absurtsemaks minna ei anna siis eksite!!! Tulemas on ka teine osa sellele "Osama Land 2 Deluxe Edition" aka. Kõik kaadri tagune sitt ja rääkimata jutud !! :D
Ei ja see oli kõigest eilne vaimne ilmutus mu peas kui ma väljas jalutamas käisn!! :D Mine sa tea mida see rumal aju veel välja mõtleb !!:D Ah jaa ja ilustreeriv pilt tuleb mingi age kah välja sellest kõigest aga hiljem!!! :D

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar