Noh mis siis eile huvitavat kah toimus ?? Võiksite rääkida samas ma ise võin kah öelda mida eile tehtid!! :D Joodi raiks...!!!:D Vot mis tehti noh!! EI noh jh ega ma kah oma parima sõbra Kevini sünnipäeval tagasi ei hoidnud..!!:D Sai joodud kõvasti õlut et põis oli valus ja carribat millest keel oli pehme....ning koju jõudmine polnud kah keerukas kuna Isa lükati kohe rooli..!! :D Siis sõidu ajal sain juba aimu, et öö sellega veel ei lõppe..!! Juhtus see asi mida võib arvata kui juua midagi segamini ja palju...!!! :D Jah oksaana tuli kylla ja see iolnud kyll päeva parim hetk aga siiski kõik sujus plaani päraselt, kuna peale seda tuli kiirelt Une Kati kah kylla ja kustusin ära...!! :D
Ei jh mis pidu oli tore kuni koduni aga jh päeval õnneks mingit sellist peavalu ja muud pohmeela järgset seisundit polnud aga hirmus nälg ja vee vajadus oli kyll !! :D
Ei aga järgmise korrani ehk siis kuni uus sünnipäev ja uued joogid ja uus Janno kes saab vb kodus või kuskil krokodilli häälitsusi teha ja wc potti kallistada noh !! :D
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar